ENG

Kontakt

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

ul. Topolowa 1, 26-505 Orońsko

tel. centrala + 48 48 618 45 16, 48 618 40 27

fax. +48 48 618 44 70

 

Sekretariat

tel. +48 48 618 40 27 wew. 62

e-mail: sekretariat@rzezba-oronsko.pl

 

Dyrektorka

Eulalia Domanowska

tel. +48 48 618 40 27 wew. 62

e-mail: e.domanowska@rzezba-oronsko.pl

 

Zastępca Dyrektora do spraw administracyjno-technicznych

Marek Buniewicz

tel. +48 48 618 40 27 wew. 62

e-mail: m.buniewicz@rzezba-oronsko.pl

 

Księgowość

Główna księgowa: Danuta Różycka

tel. +48 48 618 40 27 wew. 61

e-mail: d.rozycka@rzezba-oronsko.pl

 

Kadry i Płace

tel. +48 48 618 40 27 wew. 37

e-mail: kadry@rzezba-oronsko.pl

 

Dział Komunikacji

Kierownik: Dorota Monkiewicz

tel. +48 48 618 40 27 wew. 20

e-mail: d.monkiewicz@rzezba-oronsko.pl

Komunikacja

Paweł Czyż

tel. +48 48 618 40 27 wew. 31

e-mail: p.czyz@rzezba-oronsko.pl

Dokumentacja

Izabela Sosnowska-Kozieł

tel. +48 48 618 40 27 wew. 31

e-mail: dokumentacja@rzezba-oronsko.pl

Wydawnictwo

Halina Gajewska

tel. +48 48 618 40 27 wew. 34

e-mail: h.gajewska@rzezba-oronsko.pl

Rafał Wojcieszak

tel. +48 48 618 40 27 wew. 36

e-mail: wydawnictwo@rzezba-oronsko.pl

 

Dział Wystaw i Kolekcji

Kierownik: Jarosław Pajek

tel. +48 48 618 40 27 wew. 29

e-mail: j.pajek@rzezba-oronsko.pl

Zastępca kierownika: Henryk Gac

tel. +48 48 618 40 27 wew. 27

e-mail: h.gac@rzezba-oronsko.pl

Realizacja wystaw

Anna Podsiadły

tel. +48 48 618 40 27 wew. 23

e-mail: a.podsiadly@rzezba-oronsko.pl

Kolekcja

Maria Pajek

tel. +48 48 618 40 27 wew. 23

e-mail: muzeum@rzezba-oronsko.pl

Edukacja

Urszula Kaszewska

tel. +48 48 618 40 27 wew. 19

e-mail: u.kaszewska@rzezba-oronsko.pl

Małgorzata Karkosz

tel. +48 48 618 40 27 wew. 19

e-mail: m.karkosz@rzezba-oronsko.pl

Pracownia konserwatorska

tel. +48 48 618 40 27 wew. 39

Pracownia fotograficzna

Jan Gaworski

tel. +48 48 618 40 27 wew. 41

e-mail: j.gaworski@rzezba-oronsko.pl

Pracownia video

Leszek Golec

tel. +48 48 618 40 27 wew. 30

e-mail: golcman@wp.pl

Pracownia plastyczna

Andrzej Kasprzyk

tel. +48 48 618 40 27 wew. 41

e-mail: a.kasprzyk@rzezba-oronsko.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik: Andrzej Sieczka

tel. +48 48 618 40 27 wew. 73

e-mail: a.sieczka@rzezba-oronsko.pl

 

Dział Usług OPTR

Kierownik: Jarosław Woźniak

tel. +48 48 618 40 27 wew. 72

e-mail: j.wozniak@rzezba-oronsko.pl

 

Dom Rzeźbiarza

tel. +48 48 618 40 27 wew. 55

e-mail: domrzezbiarza@rzezba-oronsko.pl

 

Biblioteka

tel. +48 48 618 40 27 wew. 58

e-mail: biblioteka@rzezba-oronsko.pl

 

 

opis opis opis opis opis